Samoopalovací tekutina Express Liquid Tan 300 ml

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 550 Kč
   
Kód produktu 38
Výrobce He-Shi
Kategorie Všechny produkty
 

He-Shi Express Liquid Tan je samoopalovací bronzer, který opaluje do bronzova při kontaktu s pokožkou. He-shi je rychle schnoucí, netvoří skrvny a je jednoduše aplikovatelný, vhodný pro všechny typy pokožky. Je vhodný pro ženy i pro muže.
Tento přípravek získal ocenění časopisu Cosmopolitan (ve Velké Británii) Nejlepší samoopalovací přípravek!

He-shi samoopalovací krém v tekuté formě zabraňuje tvorbě pruhů a skvrn při aplikaci pomocí speciální patentované opalovací rukavice. Rychle schnoucí řešení zajišťuje přirozené opálení během minut.

K tomuto přípravku musíte mít Aplikační rukavici pro snadné bezchybné nanášení - tekutinu jinou rukavicí nenanesete, z latexové rukavice steče, do odličovacích tampónků nebo houbičky se vpije.

He-Shi je samoopalovací tekutina, díky níž získáte během 6 hodin přirozené opálení.

1. krok: Peeling He-Shi, zajišťuje rovnoměrné opálení a postupné vymývání bez tvoření skvrn.
2. krok: Express Liquid samoopalovací tekutina / Tělový a obličejový ge l Pěna
3. krok: Hydratační Suflé - po 6 hodinách působení sasmoopalovací tekutiny se zbytek povrchové barvy omyje a nanese hyratační krém pro uzavření barvy do pokožky.
4. krok: Postupné opálení - můžete používat krém Postupné opálení po 3. dni od nanesení samoopalovací tekutiny, jako udržení opálení nebo můžete použít samostatně jako postupně se vytvářející opálení.

1 aplikace vydrží týden.

Výsledná barva je zářivě bronzová, opálení jako od moře. Pro ještě tmavší barvu můžete použít Tmavou pěnu He-Shi. 

Tento přípravek můžete použít i na obličej, nicméně Samoopalovací obličejový gel se díky gelovité konzistenci nanáší lépe než tekutina. Nebo na obličej použijte Pěnu, která je stejně dobrá na tělo i obličej.

Množství 300 ml
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Nejlepší co jsem kdy zkusila 4.8.2016 10:41
Tento přípravek je nejlepší z těch, které jsem zkoušela a to jich bylo opravdu hodně. Mám světlou pleť a normálně se docela špatně opaluji, většinou mám silnou alergickou reakci na sluníčko. Nejlepší výsledky jsou když se použijí přípravky ..krok 1 jahodový peeling na celé tělo ve sprše spolu s peelingovou rukavicí. Po té suchá místa jako lokty, ruce dlaně, místa kolem podpaží, kolena, kotníky... natřu hydratačním mlékem (označen je jako krok 3.) nechám cca hodinu pokožku dýchat a potom až aplikuju rukavicí tekutinu. Začínám natírat od spodu od nohou až po obličej. Opět nechám chvíli lehce zaschnout. Po 6-7 hodinách je dobré osprchovat a smýt zbytek pigmentu.. Po každém dalším kratším sprchování natírat hydratačním mlékem krok 3. Není dobré se příliš dlouho máchat ve vodě. Jinak občas se stává, že mám skrvny na spodním prádle nebo na tričku, ale není to žádná hrůza. Jde to vyprat. Při větším pocení to poznáte nejvíc. Tak lepší je pustit se do aplikace k večeru a nechat to působit přes noc... :-)
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.